Projekt finančného vzdelávania zábavnou formou

Interaktívny spôsob finančného vzdelávania VÚB banky

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.

Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking
image-download-device

Naše ocenenia

Scan & Pay

Za účty platíte pohodlnejšie

Denné sporenie

Začať šetriť nebolo jednoduchšie

Rýchly zostatok

Nestrácajte prehľad

Objavte ďalšie funkcie

Zjednodušte si život vďaka ďalším užitočným funkciám.

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.
Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking

Potrebujete ďalšie informácie alebo sa chcete niečo spýtať?

Radi vám odpovieme. Stačí, keď vyplníte formulár a naši pracovníci Vás budú v krátkom čase kontaktovať. Posnažíme sa odpovedať Vám čo najskôr. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Stlačením "Odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte s Vyhlásením o ochrane súkromia. Odoslaním formulára si produkt neobjednávate ani sa nijak inak voči nemu nezaväzujete.

Vaša správa bola úspešne odoslaná. Ďakujeme!

Novinky

Mobil banking prichádza s novými vylepšeniami

Klienti VÚB majú od júna 2018 k dispozícii na stiahnutie novú verziu mobilnej aplikácie. Letný update so sebou prináša viacero vizuálnych a funkčných zmien, ktoré vám poskytnú lepší užívateľský zážitok a jednoduchšiu správu financií.

Viac

Bank of America priniesla umelú inteligenciu aj do oblasti účtovných pohľadávok

Umelá inteligencia si razí cestu aj do účtovných oddelení vo firmách, ktoré spracúvavajú veľké množstvá platieb. Všetko je to možné vďaka Bank of America a fintech startupu High Radius.

Viac

Umelá inteligencia potrebuje veľký prísun dát

Potenciál inteligentných riešení pre rôzne oblasti, umelá inteligencia a stroje schopné sa učiť vzbudzujú veľa pozornosti. Ale každé takéto riešenie potrebuje veľký prísun dát z ktorých bude vychádzať, preto je potrebné sa uistiť, že sú tieto k dispozícii.

Viac

Ako banky a fintech firmy spolupracujú pri finančnom začlenení

Centrum pre finančné začlenenie v organizácii Accion skúma, ako partnerstvo medzi klasickými finančnými inštitúciami a fintech firmami rozšíri prístup k hospodárstvu primárne v rozvojových častiach sveta.

Viac

Bitcoin pozná každý, počuli ste ale už o Etherum?

Možno ste sa s Bitcoinom stretli len nedávno, možno ho dokonca aj používate. Každopádne na trhu je jeho nový konkurent, ktorý má podboru významných spoločností. Etherum naberá na popularite a jeho hodnota rastie.

Viac

Bank of America spúšťa prihlasovanie pomocou scanu dúhovku spoločnosti Samsung

Bank of America spustí nový technológiu od Samsungu, ktorá dovoľuje zákazníkom prihlásiť sa do mobilu pomocou scanu dúhovky. Okrem tejto technológie skúmajú aj prihlasovanie pomocou rozpoznania tváre alebo hlasu.

Viac

Čo prináša návrat QR?

Ešte donedávna bol výber medzi platbami NFC a kódmi QR jednoduchou voľbou. Teraz, veľké spločnosti ako Mastercard a Visa skúmajú nové metódy platieb a populárne aplikácie P2P, ako je napríklad Venmo, ktoré využívajú túto technológiu. Zdá, že systém založený na čiarových kódoch sa aj naďalej bude vyvíjať.

Viac

Rozšírené analýzy a budúcnosť digitálneho poskytovania úverov

Aby sa banky a poskytovatelia úverov stali lídrami v oblasti digitálnych technológií, musia priniesť viac ako len aplikácie. Vnútorné procesy poskytovania úverov sa musia transformovať, aby sa eliminovalo spomalenie procesov spolu s nepotrebnými krokmi a rozvinuli sa pokročilé analýzy podporujúce proaktívne rozhodnutia o pôžičkách.
Túto správu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Rozvíjanie symbiózy: Prehodnotenie bankového Fintech

Na to, aby fintech firmy spolupracovali s klasickými finančnými inštitúciami, musia poskytovať služby plug-and-play a prísť s novým prístupom k partnerstvu.

Viac

Umelá inteligencia + Chatboti = budúcnosť bankovníctva

Banky a inštitúcie ponúkajúce úvery, ktoré chcú rozvíjať vzťahy s generáciou Millennials a Z, sa musia zamerať na chatbotov. Umelá inteligencia sa rozvíja exponenciálnym tempom a chatboty čakajú už len na svoje spustenie.

Viac