Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.
Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.

Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking
image-download-device

Scan & Pay

Najjednoduchší spôsob, ako platiť za účty

Jednoduché a rýchle prihlásenie

Prihláste sa do aplikácie iba štvormiestnym PIN kódom alebo odtlačkom prsta pomocou funkcie Touch ID

Platby na telefónne číslo

Už si viac nemusíte pamätať dlhé čísla účtov. Plaťte priamo na mobilné číslo

Otvorenie sporiaceho účtu

Zriaďte si k svojmu účtu nový sporiaci účet z pohodlia domova

Objavte ďalšie funkcie

Zjednodušte si život vďaka ďalším užitočným funkciám.

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.
Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking

Potrebujete ďalšie informácie alebo sa chcete niečo spýtať?

Radi vám odpovieme. Stačí, keď vyplníte formulár a naši pracovníci Vás budú v krátkom čase kontaktovať. Posnažíme sa odpovedať Vám čo najskôr. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Stlačením "Odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte s Vyhlásením o ochrane súkromia. Odoslaním formulára si produkt neobjednávate ani sa nijak inak voči nemu nezaväzujete.

Vaša správa bola úspešne odoslaná. Ďakujeme!

Novinky

Finovative 2017: Päť inovatívnych produktov v mobilnom bankovníctve

Finovate Europe 2017 uviedlo inovatívne produkty a spojilo expertov z finančno-technologického sektoru a senior finančných, bankových a technologických pracovníkov. Pozrite si 5 najlepších inovatívnych mobilných produktov podľa bobsguide.
Informáciu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Prípad digitálnej renesancie

Digitálne technológie, napriek zdanlivej všadeprítomnosti, len nedávno začali prenikať do oblasti priemyslu. Pokračujúc vo svojom pokroku, budú dôsledky pre štátne príjmy, zisky a príležitosti ešte dramatické.
Informáciu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Je skórovanie klientov umelou inteligenciou lepšie alebo viac zavádzajúce

Banky sa pri vypočítavaní bonitnosti zákazníkov čoraz viac spoliehajú na množstvo iných údajov z rôznych zdrojov, analytických nástrojov a umelej inteligencie. Práve použitie umelej inteligencie dáva poskytovateľom úverov možnosť detailného pohľadu do bonity klientov aj v prípadoch, ktoré predtým vyzerali nemožné vyhodnotiť.
Informáciu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Štyri spôsoby, akými inteligentné autá zmenia bankovníctvo

Od bezkontaktných platieb po zdokonalené poistné modely, inteligentné autá prepíšu pravidlá toho, ako a kde banky interagujú so svojimi klientmi.
Informáciu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Čo očakávať od internetu vecí v roku 2017

Ak bol rok 2016 významným pre oblasť internetu vecí, 2017 bude ešte významnejší a ohlasuje tretiu hlavnú revolúciu internetu. Pozrite si top trendy, ktoré môžete očakávať v roku 2017.

Viac

Inovácie, svet bez hraníc

Intesa Sanpaolo, materská spoločnosť VÚB banky, pevne verí, že zavádzanie nových ideí do praxe je tou správnou cestou pre lepšie bankovníctvo, podnikanie a kvalitu života. Vychádzajúc z tohto presvedčenia, Intesa Sanpaolo vytvorila prvé Centrum inovácií v talianskom Turíne. Jeho úlohou je vytvorenie banky budúcnosti, zbieranie informácií, predvídanie potrieb zákazníkov, vyhľadávanie tých najlepších nápadov, technológií a budovanie vzťahov, ktoré budú prospešné pre bankové skupiny, ich klientov, širšiu podnikateľskú komunitu, a hlavne pre nás všetkých.

Viac

Londýnske Centrum inovácií: nový styčný bod budúcnosti

Intesa Sanpaolo, materská spoločnosť VÚB banky, otvorila brány svojho londýnskeho Centra inovácií, aby pomáhalo investorom a podnikateľom z celého sveta rozvíjať spoločnosti s najvyšším potenciálom pre budúcnosť. Pri otvorení tohto nového Centra inovácií, londýnsky hub Intesa Sanpaolo usporiadal event pod názvom StartUp Initiative, aby prepojil vybrané digitálne startupy a startupy zamerané na internet vecí s potenciálnymi investormi na jeden deň plný prezentácií, networkingu a príležitostí pre osobné stretnutia.

Viac