Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.
Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.

Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking
image-download-device

Scan & Pay

Najjednoduchší spôsob, ako platiť za účty

Jednoduché a rýchle prihlásenie

Prihláste sa do aplikácie iba štvormiestnym PIN kódom alebo odtlačkom prsta pomocou funkcie Touch ID

Platby na telefónne číslo

Už si viac nemusíte pamätať dlhé čísla účtov. Plaťte priamo na mobilné číslo

Otvorenie sporiaceho účtu

Zriaďte si k svojmu účtu nový sporiaci účet z pohodlia domova

Objavte ďalšie funkcie

Zjednodušte si život vďaka ďalším užitočným funkciám.

Užívajte si jednoduchosť vo vašom bankovníctve.
Objavte všetko, čo je možné s VÚB bankou.


Stiahnite si aplikáciu VÚB Mobil Banking

Potrebujete ďalšie informácie alebo sa chcete niečo spýtať?

Radi vám odpovieme. Stačí, keď vyplníte formulár a naši pracovníci Vás budú v krátkom čase kontaktovať. Posnažíme sa odpovedať Vám čo najskôr. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Stlačením "Odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte s Vyhlásením o ochrane súkromia. Odoslaním formulára si produkt neobjednávate ani sa nijak inak voči nemu nezaväzujete.

Vaša správa bola úspešne odoslaná. Ďakujeme!

Novinky

Nechajte peňaženku doma. Stačí vám prst

Zavádzanie mobilnej peňaženky rastie obrovským tempom. Mladšia generácia na čele s Generáciou Y ju využíva svoju jednoduchosť. Kto by odišiel z domu bez svojho mobilného zariadenia ?
Túto správa poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo

Viac

Špúlenie pier: Nový biometrický systém heslovania zahŕňa pery

Výskumníci usilovne pracovali, aby našli spôsoby, ako pridať nové biometrické vrstvy do našich štandardných hesiel. Počítačoví odborníci z Baptist Univerzity v Kong Kongu teraz vyvinuli novú formu detekcie pohybu pier, aby zvýšili bezpečnosť systémov overenia pravosti hesla.
Túto správu poskytlo Centrum inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

3 nie až tak futuristické Blockchain aplikácie

Blockchain - alebo distribuovaná technológia účtovnej knihy - sa rúti zo skúšobných laboratórií do aplikácií pre bežnú prax.V skutočnosti v poslednom štvrťroku samom bolo 50 verejne oznámemných projektov na overenie tejto koncepcie s viac ako 120 účastníkmi, konštatuje CoinDesk.

Viac

Sú ChatBoty chýbajúcim článkom v on-line vzdelávaní ?

Môžete si nájsť on-line kurz na všetko, od francúzskeho varenia až po mikroekonómiu. Obľuba on-line kurzov neustále rastie, ale celková miera ich dokončenia zostáva veľmi nízka, keďže študujúcim sa nepodarí dlhodobá účasť. Tak ako podporiť ich zapojenie?
Táto správa je poskytovaná Centrom inovácií Intesa Sanpaolo.

Viac

Prichádza éra "Uber “ aj do bankovníctva ?

Má bankovníctvo svoj "Uber moment," alebo tento sektor ešte len čaká ? Toto bola jedna z kľúčových otázok , ktoré prerokovali Fin Tech profesionály, ktorí navštívili Bankové inovácie 2017.

Viac

AI a nevyhnutnosť byť rýchly

Umelá inteligencia (AI) je pre spoločnosti významným prísľubom znižovania nákladov a zvyšovania kvality, ale to, ako umelá inteligencia ovplyvňuje využitie času a vzťah organizácie k času — pri reagovaní, riadení a vzdelávaní — môže byť najzarážajúcejšie.Informáciu poskytlo Inovačné centrum Intesa Sanpaolo.

Viac

IBM, Visa partner s bezpečnými platbami pomocou zariadenia IoT

Spoločnosti IBM a Visa Inc. spolupracovali s cieľom umožniť podnikom rýchle zavedenie bezpečných platieb na všetkých zariadeniach pripojených k Internetu vecí (IoT). Spolupráca spája platformu IBM Watson IoT a poznávacie schopnosti s globálnymi platobnými službami Visa.Informáciu poskytlo Inovačné centrum Intesa Sanpaolo.

Viac

Otvorená inovácia a nové trendy v oblasti FinTech

Prečítajte si rozhovor s riaditeľom útvaru Intesa Sanpaolo pre Inováciu a zrýchlenie, Mario Costantini, aby ste pochopili aký postoj má Intesa Sanpaolo, materská banka VÚB banky, k téme inovácií.Informáciu poskytlo Inovačné centrum Intesa Sanpaolo.

Viac

Budú platobné technológie odrazovým mostíkom pre masové prijatie nositeľnej elektroniky?

Trh s nositeľnou elektronikou zažíva obdivuhodný rast. Do roku 2020 sa očakáva dvojnásobné prekročenie svetových zásielok nositeľnej elektroniky na viac ako 220 miliónov, s hodnotou 31,27 miliárd $. Niet pochýb, že nositeľná elektronika tu má svoje miesto.
Informáciu poskytlo Centrum inovácí Intesa Sanpaolo.

Viac

FinTech? Nemyslíte FunTech?

Keď sa povie zábava, sme si istí, že bezpečnosť doručenia vašich finančných dát nie je prvá vec, ktorá vám napadne - ale prečo sa obe naraz vyskytujú tak vzácne?
Informáciu poskytlo Centrum inovácí Intesa Sanpaolo.

Viac